مرکز فقهی امام علی (علیه السلام)

حوزه علمیه تخصصی فقه و اصول تحت اشراف حضرت آیت الله موحدی کرمانی

درباره مرکز


مرکز فقهی امام علی علیه السلام در سال 92 تحت اشراف حضرت آیت الله موحدی کرمانی دامت برکاته در شهر مقدس قم، با هدف تربیت طلابی مهذب،عالم،کارآمد و روشمند، تاسیس شد که در آینده بتوانند پاسخگوی نیازهای فقهی در جامعه اسلامی باشند.

این مرکز اکنون دارای 43 طلبه است که در سطوح عالی حوزه به تحصیل مشغولند
در این مرکز علاوه بر دروس فقه و اصول،  درس رجال کاربردی ، فلسفه و تفسیر هم تدریس می شود

از خصوصیات دیگر این مرکز کلاس های آشنایی با مبانی دروس خارج است که هفته ای 2 ساعت برگزار می گردد و هدف از آن آشنایی مختصر طلاب سطح عالی با مبانی فقهی ، اصولی است که در دروس خارج مطرح می شود.

پایه های 7 تا 10 حوزه در این مرکز آموزشی بنا بر طرح جدید سطوح عالی حوزه در طول 5 سال برنامه ریزی شده است.

در این مرکز کمک هزینه تحصیلی طلاب محترم بر اساس شرکت منظم در کلاس ها و مباحثه ها ، میزان مطالعه ، نوشتن تقریرات و تعداد فرزندان تعیین می شود.

تولیت موسسه از چهره های علمی و سیاسی شناخته شده سطح کشور، حضرت آیت الله موحدی کرمانی نماینده سابق مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می باشند

مدیریت این مرکز تخصصی فقه و اصول به عهده حضرت حجت الاسلام و المسلمین استاد مجید محمدی (دام عزه) است که خود در زمان تحصیل از طلاب ممتاز در عرصه های علمی و تبلیغی در سطح کشور بوده و از سال 1385 مشغول به تدریس سطوح مختلف حوزه تا سطح عالی می باشند. همچنین ایشان ریاست امور نخبگان حوزه های سفیران کشور را نیز عهده دار می باشند.

http://media.hawzahnews.com/Larg/1395/06/19/IMG00282217.jpg


سامانه پیامک : 3000191994

تلفن تماس : 32942270-025

بلوار شهید صدوقی خیابان بیست متری فجر فاز 6 مجتمع شهید صدوقی طبقه همکف

آخرین نظرات